-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 (за талонами), дизельне паливо (за талонами)
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-006889-c
Закупівля проводится на очікувану потребу на 2021 р.
Завершена
173 187.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 865.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 865.94 UAH
Номер:
f4cfded83f20403a9bfd55f0ba9e1721
Внутрішній номер закупівлі:
7918226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-006889-c
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кофанов Олег Олександрович +380577337942,+380577337821 uipa-snab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
173 187.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
865.94 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 11:23 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 11:23 - 07.01.2021 09:00
Аукціон:
11.01.2021 15:42 - 11.01.2021 16:09
Період кваліфікації:
11.01.2021 16:09 - 15.01.2021 11:50
Період завантаження договору:
15.01.2021 11:50 - 04.02.2021 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 20 календарних днів з моменту фактичного отримання партій Товару за наявності реального фінансування. Усі розрахунки за Договором проводяться у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів Покупцем на рахунок Постачальника. Бюджетні зобов’язання Покупця за Договором виникають у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за Договором за поставлений Товар (його партію) здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування Товару на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (за талонами), дизельне паливо (за талонами)
Кількість
6300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 14.01.2021 10:53 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 14.01.2021 10:53 - 25.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
130 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.01.2021 10:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
108
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
Оскарження: 15.01.2021 11:50 - 26.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 15.01.2021 11:50 - 26.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
140 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 11:50
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
149 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
4208a1601c93462fadf868cc11716eda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-006889-c-a1
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Номер договору:
14
Сума договору:
140 976.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
117 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.01.2021 10:55
Статус:
Виконаний