-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92 (за талонами), дизельне паливо (за талонами)
140 976.00
UAH з ПДВ
Номер:
4208a1601c93462fadf868cc11716eda
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-006889-c-a1
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Контактна особа:
Кофанов Олег Олександрович +380577337942,+380577337821 uipa-snab@ukr.net
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
27.01.2021 10:55
Період дії договору:
27.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
140 976.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 496.00 UAH)
Оплачено:
140 976.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 496.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (за талонами), дизельне паливо (за талонами)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6300 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ad9cccfb138148caa9ec167830131d80
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Датою набрання чинності Договору про закупівлю товарів № 14 від 27.02.2021 р. вважати дату укладання договору 27 січня замість помилково вказаної дати 27 лютого.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 11:49
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0d71f1e5d7174d1ca36e079e12aaedfc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У відповідності до п.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі", згідно п. 11.1 пп. 11.1.2 Договору, у зв'язку з коливанням ціни на ринку на бензин А-92 та дизельне паливо Сторони домовились збільшити ціну за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни цього товару на ринку, що не призведе до збільшення суми, визначеної в Договорі про закупівлю товарів, та викласти "Специфікацію" в наступній редакції: "додається, Загальна вартість закупівлі з ПДВ: 140 909,10 грн. (Сто сорок тисяч дев'ятсот дев'ять гривень 10 копійок)". 2. Зменшити суму Договору на 66,90 грн. та викласти п. 4.1 Договору в наступній редакції: "4.1. Ціна цього Договору становить 140 909,10 грн. (Сто сорок тисяч дев'ятсот дев'ять гривень 10 копійок), з урахуванням ПДВ 23484,25 грн. (Двадцять три тисячі чотириста вісімдесят чотири гривні 85 копійок)."3. Всі інші пункти Договору залишити без змін.4. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту підписання і є невід'ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.02.2021 15:58
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3c20bffc690848aaa251767c40ec8135
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Детальніше у тексті додаткової угоди № 3 до договору про закупівлю товарів № 14 від 27.01.2021 р.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.02.2021 11:03
Статус:
Опубліковано