• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92 (за талонами), Дизельне паливо (за талонами)

Оголошено тендер

173 187.00 UAH
Номер: dbf3deb3885b4d3cb01fe6b1967b4073
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-21-009952-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Українська інженерно-педагогічна академія
Замовник: Українська інженерно-педагогічна академія
Очікувана вартість: 173 187.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-92 (за талонами), Дизельне паливо (за талонами)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.12.2020 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума173 187.00 UAH