-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
021:2015:15110000-2 М'ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче, курячі плечики)
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-003000-c
Місце поставки товару: підпорядкованим закладам Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зазначено в тендерній документації (додаток 2 до договору). Мова (мови), якою (якими)повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) – не застосовується.
Завершена
594 374.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 971.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 971.87 UAH
Номер:
89017e57547643dca0cf3defeec7f9a0
Внутрішній номер закупівлі:
7912952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-003000-c
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гринь +380464321529 grinys1204@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
594 374.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 971.87 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 09:49 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 09:49 - 07.01.2021 00:00
Аукціон:
11.01.2021 12:51 - 11.01.2021 13:12
Період кваліфікації:
11.01.2021 13:12 - 12.01.2021 16:46
Період завантаження договору:
12.01.2021 16:46 - 01.02.2021 16:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату Товару в межах суми укладеного Договору по факту його поставки після пред'явлення Продавцем документів (оформлених відповідно до чинного законодавства України): - рахунку; - накладних. Розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти ) робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15112000-6 - М’ясо свійської птиці
Кількість
2153 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15113000-3 - Свинина
Кількість
2697 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Потрухи
Кількість
424.8 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина
Кількість
397 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДЛІДЕР-19"
Оскарження: 12.01.2021 16:46 - 23.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43235810
-
Контактна особа:
Лосєв Віталій Анатолійович 380678207246, 380678207246 novogradskiy2005@ukr.net
-
Адреса:
14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 34
Оскарження: 12.01.2021 16:46 - 23.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
533 039.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 319.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2021 16:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
118
Скарги
0
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Початкова пропозиція
510 111.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
507 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
83af987f1a7a483797be84f32e5d0f33
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-003000-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДЛІДЕР-19"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43235810
-
Контактна особа:
Лосєв Віталій Анатолійович 380678207246, 380678207246 novogradskiy2005@ukr.net
-
Адреса:
14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 34
Номер договору:
04-01/21
Сума договору:
367 496.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
306 246.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 11:07
Статус:
Виконаний