-
Відкриті торги
-
КЕП
021:2015:15110000-2 М'ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче, курячі плечики)
Оголошено тендер
594 374.00
UAH
Номер:
b5bffe02f3244c419c476de8c198f99f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-22-001149-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
594 374.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
021:2015:15110000-2 М'ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче, курячі плечики)
Примітки:
Місце поставки товару: підпорядкованим закладам Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зазначено в тендерній документації (додаток 2 до договору).
Мова (мови), якою (якими)повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова.
Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.12.2020 09:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
15112000-6 - М’ясо свійської птиці
Кількість
2153 кілограм
Період постачання
(не задано)
15113000-3 - Свинина
Кількість
2697 кілограм
Період постачання
(не задано)
15114000-0 - Потрухи
Кількість
424.8 кілограм
Період постачання
(не задано)
15111100-0 - Яловичина
Кількість
397 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума594 374.00 UAH