-
Відкриті торги
-
КЕП
021:2015:15110000-2 М'ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче, курячі плечики)
Зменшення обсягів закупівлі в зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару
367 496.13
UAH з ПДВ
Номер:
83af987f1a7a483797be84f32e5d0f33
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-003000-c-a1
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Контактна особа:
Юлія Гринь +380464321529 grinys1204@gmail.com
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДЛІДЕР-19"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43235810
-
Контактна особа:
Лосєв Віталій Анатолійович 380678207246, 380678207246 novogradskiy2005@ukr.net
-
Адреса:
14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 34
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
Зменшення обсягів закупівлі в зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару
Номер договору:
04-01/21
Дата підписання:
25.01.2021 11:07
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
367 496.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 249.36 UAH)
Оплачено:
367 496.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 249.36 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15112000-6 - М’ясо свійської птиці
Кількість
1704.37 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15113000-3 - Свинина
Кількість
1904.319 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Потрухи
Кількість
28 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина
Кількість
362.257 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ec78a96f80ac41e890576fc338b54f48
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі в зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
17.09.2021 16:03
Статус:
Опубліковано