-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території- обсяг послуг – 7020,71 кв.м)
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-000822-a
Місце знаходження: 24400, Україна, Вінницька обл.. м.Бершадь, вул.Юрія Коваленка, 30. Ідентифікаційний код замовника згідно в ЄДРПОУ: 00991410. Категорія: підприємство є державним комерційним підприємством - юридичною особою публічного права. Підприємство здійснює свою діяльність на комерційній основі відповідно до чинного законодавства України та Статуту. Вид предмета закупівлі: Закупівля послуги. Інформація про мову: усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
597 861.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 978.61 UAH
мін. крок: 1% або 5 978.61 UAH
Номер:
3f5e923679a04c8f8f3198e8ebfd1e72
Внутрішній номер закупівлі:
7912462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-000822-a
Замовник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Юрія Коваленка ,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Купчик Людмила Григорівна +380435221004 bershad-export@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
597 861.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 978.61 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 09:40 - 29.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 09:40 - 08.01.2021 09:45
Аукціон:
11.01.2021 12:37 - 11.01.2021 12:58
Період кваліфікації:
11.01.2021 12:58 - 15.01.2021 16:29
Період завантаження договору:
15.01.2021 16:29 - 04.02.2021 16:29
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписУмова оплати: безготівкова, по факту надання послуг, протягом 7 робочих днів після підписання Акту наданих послуг та отримання рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прибирання службових приміщень та прилеглої території адмінкорпусу ДЛГ
Кількість
3883.67 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Бершадського лісництва ДЛГ
Кількість
974 метри квадратні
Період постачання
01.07.2020 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Ободівського лісництва ДЛГ
Кількість
775.64 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Сумівського лісництва ДЛГ
Кількість
471.4 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Цибулівського лісомисливського лісництва ДЛГ
Кількість
916 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛІХНЕВСЬКА МАРИНА ВАСИЛІВНА"
Оскарження: 15.01.2021 16:29 - 26.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2979603206
-
Контактна особа:
Марина Ліхневська +380673834740 mlikhnevskauborka@gmail.com
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, село Олешин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 55
Оскарження: 15.01.2021 16:29 - 26.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
519 712.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 733.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 16:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВ Охороне Агенство Комплексне Гарантування Безпеки
×
-
Код ЄДРПОУ:
39919172
-
Контактна особа:
Яцик Максим Володимирович +380432642080 sec.a.kgb@gmail.com
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Матросова, буд9
Початкова пропозиція
554 636.09 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
519 712.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
d43b11d08245476ab5ee4b2d508a16a8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-000822-a-c1
Постачальник:
ФОП "ЛІХНЕВСЬКА МАРИНА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2979603206
-
Контактна особа:
Марина Ліхневська +380673834740 mlikhnevskauborka@gmail.com
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, село Олешин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 55
Номер договору:
01/02-1
Сума договору:
513 733.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.02.2021 00:00
Статус:
Розірваний