-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території- обсяг послуг – 7020,71 кв.м)
Оголошено тендер
597 861.00
UAH
Номер:
d1940f24cab746a9b828d1ecc8e339c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-21-003816-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Юрія Коваленка ,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Юрія Коваленка ,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
597 861.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території- обсяг послуг – 7020,71 кв.м)
Примітки:
Затверджено протоколом засідання тендерного комітета ДП «Бершадський лісгосп» від 21.12.2020. Місце знаходження: 24400, Україна, Вінницька обл.. м.Бершадь, вул.Юрія Коваленка, 30. Ідентифікаційний код замовника згідно в ЄДРПОУ: 00991410. Категорія: підприємство є державним комерційним підприємством - юридичною особою публічного права. Підприємство здійснює свою діяльність на комерційній основі відповідно до чинного законодавства України та Статуту. Вид предмета закупівлі: Закупівля послуг. Інформація про мову: усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
21.12.2020 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума597 861.00 UAH