-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території- обсяг послуг – 7020,71 кв.м)
513 733.00
UAH без ПДВ
Номер:
d43b11d08245476ab5ee4b2d508a16a8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-000822-a-c1
Замовник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
-
Контактна особа:
Купчик Людмила Григорівна +380435221004 bershad-export@ukr.net
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Юрія Коваленка ,30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЛІХНЕВСЬКА МАРИНА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2979603206
-
Контактна особа:
Марина Ліхневська +380673834740 mlikhnevskauborka@gmail.com
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, село Олешин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 55
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
01/02-1
Дата підписання:
01.02.2021 00:00
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
513 733.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
67 931.64 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
відповідно до ст.ст.651,653,654 Цивільного кодексу України та п.12.1. Договору № 01/02-1 від 01 лютого 2021 року за взаємною згодою сторін уклали дану додаткову угоду (далі - Угода) про наступне: 1. Замовник та Виконавець вважають розірваним Договір № 01/02-1 від 01 лютого 2021 року.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прибирання службових приміщень та прилеглої території адмінкорпусу ДЛГ
Кількість
3883.67 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Бершадського лісництва ДЛГ
Кількість
974 метри квадратні
Період постачання
01.07.2020 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Ободівського лісництва ДЛГ
Кількість
775.64 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Сумівського лісництва ДЛГ
Кількість
471.4 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Прибирання службових приміщень та прилеглої території Цибулівського лісомисливського лісництва ДЛГ
Кількість
916 метри квадратні
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021