• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

1 164 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 823.00 UAH
Номер: 6e97c4ef5be64872bab8215598752a05
Внутрішній номер закупівлі: 7886951
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-21-002412-a   
Замовник: Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
Контактна особа: Сторчак Наталія Анатоліївна +380434121270 bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 164 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 823.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2020 11:49 - 27.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2020 11:49 - 06.01.2021 11:54
Аукціон: 11.01.2021 13:04 - 11.01.2021 13:37
Період кваліфікації: 11.01.2021 13:37 - 13.01.2021 09:45
Період завантаження договору: 13.01.2021 09:45 - 02.02.2021 09:45
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 129.4 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Св. Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 13.01.2021 09:45 - 24.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 728 522.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
711 053.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 09:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 153
Скарги 0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Початкова пропозиція 768 636.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
714 288.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 65
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Початкова пропозиція 1 000 236.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 236.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 171
Скарги 0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 1 071 432.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 071 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 49
Скарги 0

Контракти

Номер: 3a157277f3d5485bacce3f022f761f72
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-21-002412-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 41СВ217-1165-21
Сума договору: 377 906.91 UAH з ПДВ
Сума договору: 314 922.43 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 25.01.2021 00:00
Статус:
Розірваний
договір
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
Додаткова угода
p7s
sign.p7s