-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
377 906.91
UAH з ПДВ
Номер:
3a157277f3d5485bacce3f022f761f72
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-21-002412-a-c1
Замовник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Контактна особа:
Сторчак Наталія Анатоліївна +380434121270 bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Лись Марина Володимирівна 380984108577, 380984108577 Maryna.Lys@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41СВ217-1165-21
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
377 906.91 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 984.48 UAH)
Оплачено:
377 906.91 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 984.48 UAH)
Причини розірвання договору:
Сторони дійшли до згоди, керуючись ч. 1 ст. 652 ЦКУ, розірвати Договір № 41СВ217-1165-21 від 25.01.2021 року на постачання природного газу з 10.08.2021 року, у зв'язку із значним зростанням ціни на природний газ, та неможливістю Постачальника виконати свої зобов'язання в частині постачання природного газу.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
55.6 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 10.08.2021
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Св. Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
eee36532bd8640cdb102d7abc8bceb7c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-16 від 19.01.2021 року.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
50b7364c50ef47adacea45a7d0134714
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-617-0121 від 19.02.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-48 від 08.02.2021 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c70d91c3c2d2412884b9ce4d458db94e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-1009-0321 від 23.03.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-135 від 18.03.2021 року.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a2772a803e164bf48feecaaf04d309e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-1065-0421 від 19.04.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-182 від 13.04.2021 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
22.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f646913545784a699b7312b31e4b034f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-2353-0521 від 07.05.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-223 від 05.05.2021 року.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
20.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b42c98858d754f4d896cc0331e8e8702
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-2755-0621 від 02.06.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-275 від 02.06.2021 року.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
17.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ea2078d97ffd47ddb0f37d76154650f3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-СЛ-3629-0721 від 02.07.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-325 від 02.07.2021 року.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
12.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e18b2a9e45d44340bfc578876d4cbc06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості договору, відповідно до п. 2, ч. 5, ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Лист ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» № 217-Сл-3876-0721 від 15.07.2021 року. Експертний висновок Вінницької торгово-промислової палати № В-342 від 15.07.2021 року.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
21.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
4e670dc3a2914105a568f8b9fc98952e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторонами погоджено зменшити загальну суму договору у зв'язку з стрімким зростанням ціни на природний газ у серпні 2021 року, що підтверджується аналітичними даними з веб-сайту Товарної біржі "Українська енергетична біржа", а також експертним висновком Вінницької торгово-промислової палати № В-387 від 03.08.2021 року, та листом ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ" №217-СЛ-4293-0821 від 04.08.2021 р., тому у зв'язку з цим замовник змушений зменшити обсяг закупівлі
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
10.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано