-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 164 600.00
UAH
Номер:
2b308b9a63b348bea94852b055cc6907
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-20-000187-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 164 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
20.12.2020 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
129.4 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 164 600.00 UAH