• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)

Місцезнаходження замовника: 18024, Україна, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Сумгаїтська,22; Категорія замовника: відповідно до ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз.1 п.5 ч.2 ст.4 Закону; Інформація про мову, якою мають бути складені тендерні пропозиції учасників – відповідно до Тендерної документації; Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету; Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі-відповідно до Тендерної документації

Завершена

468 624.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 343.12 UAH
Номер: 4fafad1c973f4df7b1e0b94d091ba8f2
Внутрішній номер закупівлі: 7868935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-18-008903-b   
Замовник: Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
Контактна особа: Надрюкова Тетяна Ільгісівна +380964542335 ckschool27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 468 624.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 343.12 UAH
Період уточнення: 18.12.2020 17:45 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2020 17:45 - 04.01.2021 00:00
Аукціон: 05.01.2021 12:11 - 05.01.2021 12:32
Період кваліфікації: 05.01.2021 12:32 - 06.01.2021 15:18
Період завантаження договору: 06.01.2021 15:18 - 26.01.2021 15:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18024, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Сумгаїтська, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА

Оскарження: 06.01.2021 15:18 - 17.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 467 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2021 15:18
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0
Фізична особа - підприємець Котенко Жанна Григорівна
Початкова пропозиція 468 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: e4d1faa8efd1468881ba6d1540c2ab78
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-18-008903-b-a1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
Номер договору: 1
Сума договору: 371 065.49 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 21.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
нест ду1.pdf
pdf
нестеренко д.у.2 29.06.21.pdf
pdf
нестеренко ду3 дог (1)-1.pdf
pdf
нестеренко дод угода 4.pdf
jpg
Нестеренко дод.угода 5 від31 12 2021.jpg
p7s
sign.p7s