-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
371 065.49
UAH без ПДВ
Номер:
e4d1faa8efd1468881ba6d1540c2ab78
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-18-008903-b-a1
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Контактна особа:
Надрюкова Тетяна Ільгісівна +380964542335 ckschool27@ukr.net
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2581801922
-
Контактна особа:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА 380687706275, 380687706275 nest08@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 132, квартира 63
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
21.01.2021 00:00
Період дії договору:
21.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
371 065.49 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
80ef05e745f7445ea0e0b8f190a2657c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1) п. 3.1 Договору викласти в новій редакції: Ціна Договору становить 446 465,49 грн., 2) Специфікація послуг (Додаток 1) викласти в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7799f436c9894d36aeef857fd52e9d3a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, враховуючи кошторисні призначення Замовника, встановлені рішенням Черкаської міської ради № № 6-24 від 15.06.2021, керуючись п.1 ч.4 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі», п.1.2, 3.2, 6.2.3, 11.1 договору надання послуг №1 від 21.01.2021 року (далі - Договір) уклали цю додаткову угоду про наступне: 1. пункт 3.1 Договору викласти у наступній редакції: «Ціна Договору становить: 420 949,55 грн. (чотириста двадцять тисяч дев’ятсот сорок дев’ять гривень 55 коп.) без ПДВ».
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3cfa1f1233994b63877bf45715b02d43
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1) п.3.1 Договору викласти в новій редакції, 2) специфікацію послуг згідно додатку №1 до договору викласти в новій редакції, 3) Визначення Додаткову угоду №2 від 29.06.2021 року недійсною
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
5e14bf678d784fd5ac3e25e7ce42f657
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п. 3.1 Договору викласти в новій редакції (Ціна договору становить 397 675,87 грн.) ; Специфікацію договору викласти в новій редакції
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
2f0f83352a7044a59f3ab3ecec6bbdcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 3.1 та Додатку 1 до договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано