-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
468 624.00
UAH
Номер:
2fc2995510824de08a1b0c94a0e2065a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-18-004126-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
468 624.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 18024, Україна, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Сумгаїтська,22; Категорія замовника: відповідно до ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз.1 п.5 ч.2 ст.4 Закону; Інформація про мову, якою мають бути складені тендерні пропозиції учасників – відповідно до Тендерної документації; Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету; Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі-відповідно до Тендерної документації
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.12.2020 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума468 624.00 UAH