-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-016502-c
Завершена
514 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 573.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 573.25 UAH
Номер:
47db8982b52f4aa2b694a81af282aed8
Внутрішній номер закупівлі:
7708550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-016502-c
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
514 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 573.25 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 19:02 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 19:02 - 28.12.2020 18:31
Аукціон:
29.12.2020 11:47 - 29.12.2020 12:14
Період кваліфікації:
29.12.2020 12:14 - 30.12.2020 11:17
Період завантаження договору:
30.12.2020 11:17 - 19.01.2021 11:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
219000 кіловат
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
16400, Україна, Чернігівська область, Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 107
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Оскарження: 30.12.2020 11:17 - 10.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Оскарження: 30.12.2020 11:17 - 10.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
497 130.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 849.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2020 11:17
Відповіді на вимоги
11
Документи
60
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
512 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
45
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Початкова пропозиція
505 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
65
Скарги
0
Контракти
Номер:
87418c47694847958e783f798e9e7dae
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-11-016502-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Номер договору:
120605ВЦ
Сума договору:
470 849.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
392 374.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.01.2021 13:47
Статус:
Підписаний