-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
470 849.00
UAH з ПДВ
Номер:
87418c47694847958e783f798e9e7dae
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-11-016502-c-a1
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Контактна особа:
Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
120605ВЦ
Дата підписання:
13.01.2021 13:47
Період дії договору:
13.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
470 849.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 78 474.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
219000 кіловат
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
16400, Україна, Чернігівська область, Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 107
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 3
- Зміна №3 4
- Зміна №4 5
- Зміна №5 6
- Зміна №6 7
- Зміна №7 8
- Зміна №8 9
- Зміна №9 10
- Зміна №10 11
- Зміна №11 12
- Зміна №12 13
- Зміна №13 14
- Зміна №14 15
- Зміна №15 16
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b6994bbe095e43b0bfe228bd5e33215f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до п.2 ч.5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,що така ціна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі.Коливання ціни на ринку електричної енергії підтверджено Експертним висновком Чернігівської регіональної торгово-промислової палати № ЧК-57 від 15.02.2021р. Згідно з Експертним висновком Чернігівської регіональної торгово-промислової палати середньозважена ціна по ОЕС України на РДН за 10 днів лютого 2021 року складає 1,69879грн/кВт*год без ПДВ,Порівняно з січнем 2021 року середньозважена ціна по ОЕС України на РДН станом на 15.02.2021 року збільшилась на 16,15% .В звязку з вищевикладеним ,ціна на лютий 2021 року збільшується на 9,99% та становить 1,94128 грн/кВт*год без ПДВ.
1. У зв’язку із вищевказаним сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 9,99% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф):2,329536 грн.за 1 Кв/год.».
2. Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 202121 Кв/год».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.02.2021 11:26
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cdc2244a044b46a8ad12a96b11229203
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору №120605ВЦ від 13.01.2021р-електрична енергія,а саме виключення з переліку об’єкту –водонапірна башня ,с.Ядути вул..Набережна 7 -62Z3970257577396.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.04.2021 10:09
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4360aeee0da64afbaa8f498ac57cc152
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
2. Викласти банківські реквізити Постачальника в Договорі про постачання електричної енергії споживачу №120605ВЦ від 13.01.2021 року в наступній редакції:
П/р із спеціальним режимом використання
№ UA063204780000026037924900314
Банк АБ «УКРГАЗБАНК»
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.04.2021 10:13
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3a07b2a774d844daa5a74fa5a8c5e2dc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до п.2 ч.5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,що така ціна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі.Коливання ціни на ринку електричної енергії підтверджено Експертним висновком Харківської торгово-промислової палати № 1842/21 від 10.08.2021р.
2. 30.07.2021 року вступила в дію нова постанова НКРЕКП № 1227 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08.04.2021 р.№ 766» ,згідно якої були підвищені ціни на електричну енергію.Отже станом на 01.08.02021 р. відбулось різке підвищення законодавчо встановленого рівня цін на електричну енергію,що діють в торговій зоні «ОЕС України».
1. У зв’язку із вищевказаним сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 9,99% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф):2,52702 грн.за 1 Кв/год.».
2. Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 193759 Кв/год».
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
25.08.2021 17:03
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
95bac9dd83f440f991a936bfcebb8157
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч.5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,що така ціна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі.Коливання ціни на ринку електричної енергії підтверджено Експертним висновком Харківської торгово-промислової палати № 1934/21 від 18.08.2021р.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 16.06.2021 р.№ 973 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08.04.2020р.№ 766» та роз’яснень ДП «Оператор ринку» станом на 01.08.02021 р. відбулось різке підвищення законодавчо встановленого рівня цін на електричну енергію,що діють в торговій зоні «ОЕС України».
У зв’язку із вищевказаним сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 9,99% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф):2,7442296 грн.за 1 Кв/год.».
Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 192750 Кв/год».
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
02.09.2021 10:47
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e9263172bca8414a871794a884475080
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 08:55
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3888781c0c4b40c4a1f65c5f5b4e5858
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 09:32
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cf90c1bb3793465ca3efaf8e0b1ca17d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 09:44
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9063732826a040c7902f4f31cc4554bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч.5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,що така ціна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі.Коливання ціни на ринку електричної енергії підтверджено Експертним висновком Харківської торгово-промислової палати № 2631/21 від 21.10.2021р.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 30.07.2021 р.№ 1227 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08.04.2020р.№ 766» відбулось різке підвищення законодавчо встановленого рівня цін на електричну енергію,що діють в торговій зоні «ОЕС України».
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
01.11.2021 09:37
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
132511405e49445cba2e4a5507b5bae7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 9,63% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф): 4,088844 грн.за 1 Кв/год.».
Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 125000 Кв/год».
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 10:21
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
36f5f498fca94e9f98d70cc0a483d42d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до постанови НКРЕКП від 30.07.2021 р.№ 1227 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08.04.2020р.№ 766» відбулось різке підвищення законодавчо встановленого рівня цін на електричну енергію,що діють в торговій зоні «ОЕС України». У зв’язку із вищевказаним сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 9,70% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф): 4,45122 грн.за 1 Кв/год.».
Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 124500 Кв/год».
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
19.11.2021 14:24
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e60452209e294b8d95e168bbc9c1dc32
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відповідно до п.2 ч.5 статті 41 Закону України “Про публічні закупівлі” збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови,що така ціна не призведе до збільшення суми,визначеної в договорі.Коливання ціни на ринку електричної енергії підтверджено Експертним висновком Харківської торгово-промислової палати № 2985/21 від 25.11.2021р. 1. У зв’язку із вищевказаним сторони домовились збільшити ціну за 1Кв/год на 2,54% і викласти п.1Додатку №2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021року у наступній редакції : – «1.Ціна(тариф) електричної енергії,у тому числі диференційовані ціни (тариф): 4,4555224 грн.за 1 Кв/год.».
2. Викласти п.2.2 Договору в наступній редакції :-«2.2 Кількість товару за цим Договором 124200 Кв/год».
3. На підставі Закону України “Про публічні закупівлі” ст..41 ч.5 п.2 внести зміни та укласти додаткову угоду до договору №120605ВЦ від 13.01.2021року –електрична енергія код ДК 021:2015 09310000-5 загальною вартістю 470849,00 грн ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» .
4. Оприлюднити додаткову угоду № 13 у електронній системі ProZorro.
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
09.12.2021 17:19
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f2076c0bd63d4446bbc75cf1950119ec
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Продовження терміну дії Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021р. на строк достатній для проведення процедури закупівлі . Дія Договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
1. Викласти пункт «Термін дії Договору та умови пролонгації »Додатку «2 «Комерційна пропозиція» до Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021р. з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» у наступній редакції:
«10.Термін дії Договору продовжено до 31 березня 2022 року»
Номер додаткової угоди:
14
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 08:19
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a27f6f57a9cf43d7b19fcc0853c98ec4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі,зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника,а саме зменшення обсягів наданого товару та складання додаткової угоди до договору закупівлі ДК 021:2015 09310000-5 «Електрична енергія» ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-11-016502-c.
– Додаткова угода № 15 до договору №120605ВЦ від 13.01.2021р. ДК 021:2015 09310000-5 «Електрична енергія» загальною вартістю 470849,00 грн з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» про зменшення суми договору на 40,28 грн.Остаточна сума договору становить 470808,72 грн.з урахуванням ПДВ.
1.Викласти пункт 5.2. та 2.2 Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021р. з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» у наступній редакції:
«5.2.Сума Договору складає 470808,72 (чотириста сімдесят тисяч вісімсот вісім 72 коп.
Загальна сума Договору може бути зменшена за взаємною згодою Сторін залежно від реального фінансування,а також за відсутності потреби. Сума Договору та бюджетні зобов’язання по цьому Договору виникають в межах кошторисних призначень Споживача.У разі затримки бюджетного фінансування,розрахунок за поставлений товар здійснюються протягом п’яти банківських днів з дати отримання Споживачем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.»
«2.2.Кількість товару за цім Договором 103248 кВт/год.»
Номер додаткової угоди:
15
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 08:46
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
46f96c5dff28412b9c09da46fd463d0e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» сторони домовились продовжити термін дії Договору про постачання електричної енергії №120605ВЦ від 13.01.2021р. на строк достатній для проведення процедури закупівлі в обсязі,що не перевищує 20 відсотків суми,визначеної у Договорі,якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку».Сума додаткової угоди -94169,80 грн.(дев’яносто чотирі тисячі сто шістдесят девять грн..80 коп.) з ПДВ.Кількість товару становить 20651 кВт/год.
Номер додаткової угоди:
16
Дата внесення змін до договору:
12.01.2022 09:24
Статус:
Опубліковано