• Відкриті торги
  • КЕП

09310000-5 "Електрична енергія"

Оголошено тендер

514 650.00 UAH
Номер: bc0a15e295554604b8e1eb357b5f3782
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-11-017598-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Борзнянська міська рада
Замовник: Борзнянська міська рада
Очікувана вартість: 514 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09310000-5 "Електрична енергія"
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 11.12.2020 16:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума514 650.00 UAH