-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-006743-c
Завершена
1 496 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 960.00 UAH
Номер:
b6626602b41248c888085f13505f6126
Внутрішній номер закупівлі:
7631603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-09-006743-c
Замовник:
Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Черниш +380975562404 sumysplbtaa@ukr.net http://autovpu.sumy.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 496 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 960.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2020 12:26 - 15.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2020 12:26 - 25.12.2020 12:16
Аукціон:
28.12.2020 11:27 - 28.12.2020 12:12
Період кваліфікації:
28.12.2020 12:12 - 29.12.2020 13:46
Період завантаження договору:
29.12.2020 13:46 - 18.01.2021 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
176000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Галузеве підприємство "Промсервіс"
Оскарження: 29.12.2020 13:46 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36066710
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380675423007 gazsumy@ukr.net http://gazsumy.at.ua/
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, Суми, вул. СКД, 24
Оскарження: 29.12.2020 13:46 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
908 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
908 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2020 13:46
Відповіді на вимоги
9
Документи
61
Скарги
1
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна +380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
960 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
960 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
113
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Олеся 380980661462 o.gundar@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Початкова пропозиція
1 132 032.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 117 072.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
121
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
manager Олексій 380504285556, 380504285556 manager84_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
1 203 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 132 029.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
99
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Віра Єременко +380676376738 v.yeremenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
1 214 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 214 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380675431193, 380542659931,380675431193 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Початкова пропозиція
1 495 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 495 296.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0fc329a82dd4921be131cd483930cdf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-09-006743-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Галузеве підприємство "Промсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36066710
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380675423007 gazsumy@ukr.net http://gazsumy.at.ua/
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, Суми, вул. СКД, 24
Номер договору:
1.230
Сума договору:
908 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
756 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2021 00:00 - 03.08.2021 00:00
Дата підписання:
13.01.2021 12:30
Статус:
Розірваний