-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
908 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
f0fc329a82dd4921be131cd483930cdf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-09-006743-c-a1
Замовник:
Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Контактна особа:
Валерій Черниш +380975562404 sumysplbtaa@ukr.net http://autovpu.sumy.ua
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Галузеве підприємство "Промсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36066710
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380675423007 gazsumy@ukr.net http://gazsumy.at.ua/
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, Суми, вул. СКД, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1.230
Дата підписання:
13.01.2021 12:30
Період дії договору:
13.01.2021 00:00 - 03.08.2021 00:00
Сума договору:
908 160.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 151 360.00 UAH)
Оплачено:
388 580.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 763.35 UAH)
Причини розірвання договору:
Розірвання договору за згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
176000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021