-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 496 000.00
UAH
Номер:
0ca5bb5e0d5f4c22ab989f631b4b6a19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-08-019390-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 496 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
08.12.2020 18:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 496 000.00 UAH