-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник); Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням двох-купольний (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник))
Тендер Prozorro UA-2020-12-08-010605-c
Завершена
2 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
Номер:
4b7337583acd4cc5bec9eb97f1b3188e
Внутрішній номер закупівлі:
7609463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-08-010605-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
елена +380678571227 polishko.np@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 500.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2020 15:02 - 19.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2020 15:02 - 29.12.2020 00:00
Аукціон:
29.12.2020 15:28 - 29.12.2020 15:49
Період кваліфікації:
29.12.2020 15:49 - 05.01.2021 16:53
Період завантаження договору:
05.01.2021 16:53 - 25.01.2021 16:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хірургічний світильник двох-купольний зі стельовим кріпленням (кошти НСЗУ)
×
-
НК 024:2019:
12282 Операційний світильник
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.04.2021
Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (кошти НСЗУ)
×
-
НК 024:2019:
12282 Операційний світильник
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.04.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БРАЙТ МЕДІКАЛ
Оскарження: 05.01.2021 16:53 - 16.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39021117
-
Контактна особа:
Шнуренко Анна Дмитрівна +380672347056 a0672347056@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, Київ, вул. Срібнокільська, 22, к. 125
Оскарження: 05.01.2021 16:53 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 684 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 684 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2021 16:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ЛЕДУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21869802
-
Контактна особа:
Наталія Коваленко +380563705472,+380675605242 dedusheva.irina.ledum@gmail.com
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
Початкова пропозиція
2 699 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 699 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
da99a0c480474d78a6513e2662647565
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-08-010605-c-c1
Постачальник:
ТОВ БРАЙТ МЕДІКАЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39021117
-
Контактна особа:
Шнуренко Анна Дмитрівна +380672347056 a0672347056@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, Київ, вул. Срібнокільська, 22, к. 125
Номер договору:
32/31
Сума договору:
2 684 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 508 411.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 09:00
Статус:
Виконаний