• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник); Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням двох-купольний (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник))

2 684 000.00 UAH з ПДВ
Номер: da99a0c480474d78a6513e2662647565
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-08-010605-c-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ БРАЙТ МЕДІКАЛ
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору: 32/31
Дата підписання: 25.01.2021 09:00
Період дії договору: 25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 684 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 175 588.79 UAH)
Оплачено: 2 684 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 175 588.79 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хірургічний світильник двох-купольний зі стельовим кріпленням (кошти НСЗУ)
Код ДК 021:2015: 33167000-8 Хірургічні світильники
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.04.2021
Місце постачання 49102, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ближня, 31 На карті
Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (кошти НСЗУ)
Код ДК 021:2015: 33167000-8 Хірургічні світильники
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.04.2021
Місце постачання 49102, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ближня, 31 На карті