-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник); Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням двох-купольний (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник))
Оголошено тендер
2 700 000.00
UAH
Номер:
ab1e7a6e6b32402192f81575441e83b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-08-004025-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник); Хірургічний світильник зі стельовим кріпленням двох-купольний (НК 024:2019 код 12282 Операційний світильник))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.12.2020 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 700 000.00 UAH