-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-07-006409-c
Місце поставки - згідно умов тендерної документації
Завершена
2 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 750.00 UAH
Номер:
36dc8326cac94c48835b7413791b6a6a
Внутрішній номер закупівлі:
7587663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-07-006409-c
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Копитко Ігор Євгенович +380325921230 yavvoda.fin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 500.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2020 17:17 - 13.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2020 17:17 - 23.12.2020 12:00
Аукціон:
24.12.2020 15:26 - 24.12.2020 15:47
Період кваліфікації:
24.12.2020 15:47 - 04.01.2021 15:08
Період завантаження договору:
04.01.2021 15:08 - 24.01.2021 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленої (спожитої) електричної енергії, на підставі Акту приймання-передачі електричної енергії та виставленого Постачальником рахунку на оплату, у строк, до кінця місяця наступного за звітним.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1020000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
Оскарження: 04.01.2021 15:08 - 15.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Евгений Бильченко +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Оскарження: 04.01.2021 15:08 - 15.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 963 210.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 924 960.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2021 15:08
Відповіді на вимоги
9
Документи
57
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41200257
-
Контактна особа:
Гофер Ірина Олексіївна +380679870283 i.gofer123@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, Залізничний район ВУЛИЦЯ КАРАДЖИЧА буд. 29Б кв. 116
Початкова пропозиція
2 416 090.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 937 710.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
c20c45ae1e644460812d7750dd994683
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-07-006409-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Евгений Бильченко +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Номер договору:
22/01/21
Сума договору:
2 309 952.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 924 960.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Дата підписання:
22.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний