-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 550 000.00
UAH
Номер:
73632e9a4d424e3d82d421b34579bfa7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-07-000593-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
07.12.2020 09:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1020000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 550 000.00 UAH