• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

2 309 952.36 UAH з ПДВ
Номер: c20c45ae1e644460812d7750dd994683
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-07-006409-c-a1
Замовник: МКП "Яворіввода"
Постачальник: ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 22/01/21
Дата підписання: 22.01.2021 00:00
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору: 2 309 952.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 384 992.06 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1020000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 81000, Україна, Львівська область, м. Яворів, вул. Пасічна, 1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 5b5596f3debc44a58e4c35b551a3abbb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 22.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _ 1 Енол.pdf
    Номер: c381695464454956b626432dd03864b4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Оприлюднення додтків до договору, неопублікованих при завантаженні договору через технічну (механічну помилку)
    Номер додаткової угоди: 22/01/21
    Дата внесення змін до договору: 22.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додатки до договору.pdf
    Номер: e338fb14f22b4328a6c662e9e9d2ee8e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись положеннями пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктом 5.4.2 пункту 5.4. Договору, у зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку Сторони дійшли згоди з 01 березня 2021 року внести наступні зміни до договору про постачання електричної енергії споживачу №22/01/21 від 22 січня 2021 року: 1.1. Пункт 5.2. Договору викласти у наступній редакції: «5.2. Ціна за 1 кВт*год електричної енергії за цим договором становить 1,7283753 грн. без ПДВ, ПДВ 0,34567506 грн., разом з ПДВ 2,07405036 грн. (дві грн. 07405036 коп.).
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 05.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _2 від 05.04.2021р..pdf
    Номер: 19ce8f64d92d4a5eb4859c59d9a4cb2f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку із змінами у складі точок комерційного обліку Споживача, керуючись п. 3 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони домовилися Додаток 1 до Договору «Перелік об‘єктів споживача за якими здійснюється постачання електричної енергії» викласти в новій редакції , що додається.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 05.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _3 від 05.04.2021р..pdf
    Номер: 84d112ac924946faa8e0932abf60897b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку з коливангням ціни електричної енергії на ринку
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 08.09.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _4 від 08.09.2021р..pdf
    Номер: c8b2ec35799247809f2b8d333acc22d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 23.09.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _5 від 23.09.2021р..pdf
    Номер: a148f2704db744748231527b05fc7fdc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 27.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода _ 6.PDF
    Номер: 8fff628e03774cd2b31213427707d999
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 10.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _7від 10.11. 2021.pdf
    Номер: 2400f6aac0fe4d48b21ecbaa863263bd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку з коливанням ціни електричної енергії на ринку.
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 26.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 2ea7fdf2797946cca1e278619835c277
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку з коливанням ціни електричної енергії на ринку.
    Номер додаткової угоди: 9
    Дата внесення змін до договору: 26.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ_8 від 26.11.2021 р..pdf
pdf
ДУ _9від 26.11.2021 р..pdf
    Номер: 273809ee24f3497e963d1396feab89c8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до ч. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторони погодили з 01 січня 2022 року продовжити строк дії Договору на строк, достатній для проведення закупівлі на початку 2022 року в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної у Договорі.
    Номер додаткової угоди: 10
    Дата внесення змін до договору: 26.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _10 від 26.11.2021 р..pdf
    Номер: faf82818d9034c0a8342cf3a4681e9ae
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 11
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 290cb313c95344bba56af53f90382381
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку
    Номер додаткової угоди: 11
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ_11від25.01.2022р..pdf
    Номер: 7c4bcd4e235e408a9b5ab884e4cb1832
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У звязку з вичерпанням договірних обсягів електричної енергіїна протязі повного розрахункового періодуза договором №22/01/21від 22.01.2021 р.
    Номер додаткової угоди: 12
    Дата внесення змін до договору: 28.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _12 від 28.01.2022 р..pdf