• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

пропозиції готуються та подаються українською мовою

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: 7719c2c384c843a6800bb23a5a819a16
Внутрішній номер закупівлі: 7534871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-03-014605-b   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 03.12.2020 21:42 - 09.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2020 21:42 - 19.12.2020 00:00
Аукціон: 21.12.2020 14:22 - 21.12.2020 14:55
Період кваліфікації: 21.12.2020 14:55 - 11.01.2021 11:12
Період завантаження договору: 11.01.2021 11:12 - 31.01.2021 11:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Хек
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3700 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Тюлька
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 240 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Оселедець
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 120 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Балтіка"

Оскарження: 28.12.2020 17:59 - 08.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 245 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2020 17:59
Документи 30
Скарги 0
ФОП "ГАЙДЕЙ МАРІЯ ВАСИЛІВНА"

Оскарження: 28.12.2020 18:01 - 08.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 347 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2020 18:01
Документи 24
Скарги 0
ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович

Оскарження: 11.01.2021 11:12 - 22.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 319 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 11:12
Документи 50
Скарги 0
ТОВ "Вектор-трейд-захід"
Початкова пропозиція 349 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: b68771e3337742f195488ab37a13ca34
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-03-014605-b-a1
Постачальник: ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
Номер договору: 4
Сума договору: 319 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 265 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.01.2021 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 4 Риба.pdf
jpg
ДУ РИБА.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s