• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: dc59098135e4433cb16a7bc99a9aef52
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-03-014277-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.12.2020 21:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспец фонд
Сума350 000.00 UAH