• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

319 080.00 UAH з ПДВ
Номер: b68771e3337742f195488ab37a13ca34
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-03-014605-b-a1
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Постачальник: ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору: 4
Дата підписання: 22.01.2021 14:00
Період дії договору: 22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 319 080.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 180.00 UAH)
Оплачено: 268 590.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 765.05 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Хек
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3700 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Тюлька
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 240 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті
ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені - Оселедець
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 120 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті

Внесені зміни

    Номер: 2a5f0e1b682d427bb95b75153cbee117
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Згідно п. 1 ч. 5 ст. 41 Закону Україні «Про публічні закупівлі» сторони прийняли рішення про зменшення обсягів закупівлі та зменшення суми договору на 50 489,68 грн. За результатами змін сума договору становить 268 590,32 грн.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 1
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано