-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-008509-b
на очікувану вартість на 2021р.
Завершена
350 549.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 752.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 752.75 UAH
Номер:
67a61a728d5c48bba3e9bc3729678328
Внутрішній номер закупівлі:
7523513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-008509-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 549.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 752.75 UAH
Період уточнення:
03.12.2020 14:35 - 09.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2020 14:35 - 19.12.2020 00:00
Аукціон:
21.12.2020 13:59 - 21.12.2020 14:20
Період кваліфікації:
21.12.2020 14:20 - 21.12.2020 15:31
Період завантаження договору:
21.12.2020 15:31 - 10.01.2021 15:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул.Покровська, 18
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
Оскарження: 21.12.2020 15:31 - 01.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Оскарження: 21.12.2020 15:31 - 01.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
308 422.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 422.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2020 15:31
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛЬЧУГА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38434049
-
Контактна особа:
Якунін Андрій Владиславович 0670051101 KOLCHUGA-PLUS@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район, ВУЛИЦЯ ЛЕРМОНТОВА, будинок 1
Початкова пропозиція
348 336.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 336.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c6258963cc24fb5b767a5ed1fd68a0f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-008509-b-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Номер договору:
1
Сума договору:
325 380.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
01.01.2021 08:00
Статус:
Виконаний