• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)

Оголошено тендер

350 549.00 UAH
Номер: 80dcda7fb4bb49f5873136b22f5ef705
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-03-008061-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 350 549.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Примітки: на очікувану вартість на 2021р.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.12.2020 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 549.00 UAH