-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
325 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c6258963cc24fb5b767a5ed1fd68a0f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-008509-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
01.01.2021 08:00
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору:
325 380.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
325 380.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 20.01.2022
Місце постачання
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул.Покровська, 18
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
06bec50dcfe7455ca53471f3443d8d62
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.01.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
896d6380c2e34fb5a72f18762c325a90
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни до договору у п.VII, додано пп.7.9
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6bff54502e53486483777df059dfc7f4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни у п.7.1. договору
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7f1e553f09d74f15babb1770eefeb64a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сума додаткової угоди 16957,50грн., без ПДВ, що не перевищує 20% суми договору.
зміни у п.3.1, п.1.1, п.1.4, п.2.1.1, у додатку 1 до договору.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
21c3dea30f9a41ea8b11f2cde48c6d57
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
протокол для редагування ціни договору
Номер додаткової угоди:
34
Дата внесення змін до договору:
09.03.2022 11:00
Статус:
Опубліковано