-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 :79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуга з охорони об’єкту), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
Тендер Prozorro UA-2020-12-01-009282-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватись тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерні пропозиції, підготовлені учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. У разі надання будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути завірений нотаріально. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені учасниками - нерезидентами України. можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою, який зроблено будь-якою сертифікованою компанією, яка спеціалізується у наданні послуг з перекладу. Такий переклад має бути завірено підписом уповноваженої особи цієї компанії. Критерій оцінки – 100 % ціна. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики – згідно умов документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
мін. крок: 0.5% або 1 224.86 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, Магдалиновский р-н, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок проводиться шляхом перерахування Замовником коштів на реєстраційний рахунок Постачальника до 10 (десяти) робочих днів після поставки товару на підставі акту передачі товару. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється в строк до 30 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
2061916739
-
Контактна особа:
Вадим Нацевич +380503135214 v_nacevich@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 19, квартира 188
Оскарження: 18.12.2020 15:23 - 29.12.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
40945059
-
Контактна особа:
Владимир Несклада +380668124607 tovsamson@ukr.net
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 32, офіс 138
-
Код ЄДРПОУ:
35042987
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380675230062, smykov@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
2061916739
-
Контактна особа:
Вадим Нацевич +380503135214 v_nacevich@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 19, квартира 188