• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 :79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуга з охорони об’єкту), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони

Оголошено тендер

244 972.00 UAH
Номер: 91f83e2606aa447e89a1296fbc746d8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-01-009136-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 244 972.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 :79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуга з охорони об’єкту), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.12.2020 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума244 972.00 UAH