-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 :79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуга з охорони об’єкту), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
194 679.94
UAH без ПДВ
Номер:
1d50a12dfa0c4ec7a7b8c3de1dcfb5e9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-01-009282-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Контактна особа:
Марія Толмачова +380999610396 nosik.mariy@gmail.com http://kotovskynrc.wix.com/knrc
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, Магдалиновский р-н, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "НАЦЕВИЧ ВАДИМ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2061916739
-
Контактна особа:
Вадим Нацевич +380503135214 v_nacevich@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 19, квартира 188
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
29.12.2020 09:05
Період дії договору:
29.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
194 679.94 UAH без ПДВ
Оплачено:
194 679.94 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 :79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуга з охорони об’єкту), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
51112, Україна, Дніпропетровська область, c. Котовка, Магдалинівський р-н, вул. Садовая, 2
На карті