-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природній газ - 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-004553-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: - Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником для участі у цій процедурі закупівлі, викладаються українською мовою.* *Примітка Ця вимога не стосується оригіналів або належним чином засвідчених копій оригіналів документів виданих органами державної влади, підприємствами / установами / організаціями іноземних держав. Разом з такими документами обов’язково подається їх переклад українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: - Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до абзацу першого пункту першого частини 1 статті 10 Закону. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). - Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію «Ціна» становить 100%. Методика оцінки: Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону
мін. крок: 0.5% або 1 084.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за договором здійснюється Споживачем в розмірі 100% (сто відсотків) за фактично переданий газ Постачальником за місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Оскарження: 30.12.2020 10:49 - 10.01.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій +380503170459 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 1
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42