-
Відкриті торги
-
КЕП
Природній газ - 09120000-6 - Газове паливо
Договір на постачання природногого газу
30 306.04
UAH з ПДВ
Номер:
4b83e1f273624ef4bc21c9018f0e0f14
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-30-004553-c-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Контактна особа:
Баса Кіндрат Володимирович 022385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Договір на постачання природногого газу
Номер договору:
№41АВ797-737-21
Дата підписання:
18.01.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
30 306.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 051.00 UAH)
Оплачено:
30 306.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 051.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природній газ - 09120000-6 - Газове паливо
Кількість
27100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна №1 41АВ797-737-21
- Зміна №2 1
- Зміна №3 2
- Зміна №4 3
- Зміна №5 4
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна №12 12
- Зміна №13 13
- Зміна №14 14
- Зміна №15 16
- Зміна №16 16
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
67d11631e0c145879c0e7fe138f9cf49
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із збоєм у системі прийнято рішиння ззавантажити договівр повторно
Номер додаткової угоди:
41АВ797-737-21
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0a373527ca7f438fb2b6527b59e6d82e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до п.9.1 договору зміни у частині термін дії договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d569a1f1f4e54a18a076b7242f42561d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна мціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
76237533b58e4c1cab6c3250a85855b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
90cc32a8cee948358ffb997fb71896ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна іни за одиницю ціна за одиницю
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
43243436efaa4c5f9893f3ee36bfe3e1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна цини за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ab547315d0874e7188c020e866628c52
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
19.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
eb22a64c9fd34a8c899d4f7300704853
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна цини за одиницю
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
27.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a2ed8100ed4b42efa0d3af41ddea9cf3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
09.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
741b8932c0d44b00a57bfc51d4e60dfc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
30.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
96f4bb8ec1e04907bc10baf2e295d113
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціна за одиницю
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
25.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6d278d0cec154500a351f040109545da
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціна за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
27.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6a00f677a6bf4d51bb26b592a50b7c04
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
28.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bfbfae62b962403b86d71faf53992729
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми доовору
Номер додаткової угоди:
14
Дата внесення змін до договору:
30.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
733e65c523a34d30bbb37988dc717463
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми додговору
Номер додаткової угоди:
16
Дата внесення змін до договору:
26.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8763b381ada44515921e012db86e6dad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зМЕНШЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ СУМИ ДОГОВОРУ
Номер додаткової угоди:
16
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано