-
Відкриті торги
-
КЕП
Природній газ - 09120000-6 - Газове паливо
Оголошено тендер
216 800.00
UAH
Номер:
3abf1ed71a4d4bb5a0f674071aae0271
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-30-009864-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
216 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природній газ - 09120000-6 - Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.11.2020 16:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума216 800.00 UAH