-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-004353-a
мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: українська та з урахуванням вимог тендерної документації. категорія замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). умови надання забезпечення тендерної пропозиції наведені в Додатку 5 тендерної документації. Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги)
Завершена
370 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Номер:
189876f4a1f74957a04def59c820f501
Внутрішній номер закупівлі:
7432222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-004353-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сапожник Артем Анатолійович Depgkh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 829.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 15:02 - 05.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 15:02 - 15.12.2020 10:00
Аукціон:
16.12.2020 14:31 - 16.12.2020 14:52
Період кваліфікації:
16.12.2020 14:52 - 22.12.2020 14:09
Період завантаження договору:
22.12.2020 14:09 - 11.01.2021 14:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги здійснюється в повному розмірі до 10 (десятого) числа місяця наступного за звітним шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ на підставі рахунків, що виставлені ВИКОНАВЦЕМ ЗАМОВНИКУ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРИЩЕНКО ВАЛЕРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Оскарження: 18.12.2020 09:02 - 29.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2572718632
-
Контактна особа:
Валерій +380667943927 gvl9061970@ukr.net
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 103, квартира 61
Оскарження: 18.12.2020 09:02 - 29.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.12.2020 09:02
Документи
48
Скарги
0
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 22.12.2020 14:09 - 02.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677240 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Оскарження: 22.12.2020 14:09 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
352 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
352 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2020 14:09
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
79953bc783464520b409e4c62756d8dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-27-004353-a-c1
Постачальник:
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677240 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Номер договору:
2
Сума договору:
401 376.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 08.03.2022 00:00
Дата підписання:
11.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний