-
Відкриті торги
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
401 376.36
UAH без ПДВ
Номер:
79953bc783464520b409e4c62756d8dc
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-27-004353-a-c1
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Контактна особа:
Сапожник Артем Анатолійович Depgkh@i.ua
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КУЗНЕЦОВ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1821619152
-
Контактна особа:
Кузнецов Володимир +380632677240 kuznez111@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 16, квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
11.01.2021 00:00
Період дії договору:
до 08.03.2022 00:00
Сума договору:
401 376.36 UAH без ПДВ
Оплачено:
401 376.36 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
83334c4fd86743a1bb29ab29b2f3d39c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.01.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9c056d843ba14855b6cf61b0fd9dca95
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору в межах 20%
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
06ed79a1940145e8894c1184336a4a5d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума додаткової угоди складає 58666,68 грн. без ПДВ
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
893d75a49ad34744b3e94a41d6c8c8c3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Викладення додаткової угоди № 3 повторно з іншим розрахунком.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
25.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано