-
Відкриті торги
-
КЕП
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Оголошено тендер
370 829.00
UAH
Номер:
daf88979efb84f4fa6cccc7770106951
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-27-003853-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
370 829.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Адм. Макарова, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Примітки:
Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.11.2020 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума370 829.00 UAH