• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів 1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41622592. 4. Місцезнаходження замовника: 75144, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича, буд. 2А. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Скріпніченко Світлана Анатоліївна, (Бухгалтер з обліку основних засобів І-ї категорії), секретар тендерного комітету Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської рад, телефон +380660217239, e-mail: bych.osvita@ukr.net. 6. Вид предмета закупівлі: товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 09123000-7 «Природний газ». 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Природний газ - 236 740 куб.м. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Заклади освіти та культури, підпорядковані Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради (відповідно до тендерної документації). 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01.01.2021р.-31.12.2021р. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата газу здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника шляхом 100% оплати до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 893 920,00 грн. (один мільйон вісімсот дев’яносто три тисячі дев’ятсот двадцять грн. 00 коп.) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 18 939,20 грн. (вісімнадцять тисяч дев’ятсот тридцять дев’ять грн. 20 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 18. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 19. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 20. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «14» грудня 2020 року час 00:00 год. 21. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 23. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 24. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 25. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 26. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». _____________________________ *Оголошення про проведення відкритих торгів сформовано у відповідності до положень статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями).

Завершена

1 893 920.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 939.20 UAH
Номер: 8955b3a75dbf4292a2069fdc973e6f26
Внутрішній номер закупівлі: 7431934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-27-007694-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Анатоліївна Скріпніченко +380660217239 bych.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 893 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 939.20 UAH
Період уточнення: 27.11.2020 14:56 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2020 14:56 - 14.12.2020 00:00
Аукціон: 14.12.2020 15:26 - 14.12.2020 15:47
Період кваліфікації: 14.12.2020 15:47 - 17.12.2020 13:41
Період завантаження договору: 17.12.2020 13:41 - 06.01.2021 13:41
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 236740 метри кубічні
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»

Оскарження: 17.12.2020 13:41 - 28.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 839 469.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 839 469.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2020 13:41
Документи 35
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА»
Початкова пропозиція 1 874 980.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 841 837.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ac15805f01d4ec19cf405e9c253841a
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-27-007694-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»
Номер договору: 144(21)АГ
Сума договору: 1 071 517.47 UAH з ПДВ
Сума договору: 943 525.41 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.12.2020 12:13
Статус:
Виконаний
pdf
договір 144(21)АГ.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Звіт про виконання договору про закупівлю.pdf
p7s
sign.p7s