-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
1 071 517.47
UAH з ПДВ
Номер:
6ac15805f01d4ec19cf405e9c253841a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-27-007694-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Контактна особа:
Світлана Анатоліївна Скріпніченко +380660217239 bych.osvita@ukr.net
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, с. Виноградове, вул. Поповича, буд. 2А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726412
-
Контактна особа:
Меджер Олексій 380985778698, 380985778698 manager.t_96@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, ВУЛИЦЯ ТОРГОВА, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
144(21)АГ
Дата підписання:
28.12.2020 12:13
Період дії договору:
28.12.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 071 517.47 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 992.06 UAH)
Оплачено:
1 071 517.47 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 127 992.06 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
236740 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b043ad81fd464bd494acd463f23b136a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.01.2021 10:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
067af07571444878909dc79763118803
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.04.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c29e90c0de9e4328a0a7bfc1279fc1e1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.05.2021 13:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
894e42f86d134abba5a6822445094b0c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
24.05.2021 09:23
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f214d7ad05a344ff8075ba40febd2347
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
24.06.2021 13:54
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0ae5fae34cc4421397a30e43072aedae
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
24.06.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1b6e428a24ef4bd7ac89b811b85daa1a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
19.07.2021 15:43
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0f3bbf13c0c84770a6adf72a07a13b61
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі збільшенням ціни за одиницю товару Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
16.08.2021 11:20
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
674f508092614928b474d4ee5191c178
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з істотною зміною обставин, якими Сторони керувались при укладенні Договору (значне підвищення ціни на природний газ та відсутність ресурсу природного газу у Постачальника за ціною Договору) та припиненням Постачальником постачання природного газу 31 серпня 2021р., Сторони дійшли взаємної згоди розірвати Договір 31 серпня 2021 року. Зобов’язання сторін, що виникли по Договору, припиняються 31 серпня 2021 року і Сторони не вважають себе пов’язаними будь-якими правами та обов’язками по Договору та не мають жодних претензій одна до одної, за виключенням розрахунків за поставлений природний газ, зобов’язання по яким припиняються повним їх виконанням. Внести зміни до пункту 3.1. Розділу 3 «Кількість та якість газу» Договору та викласти його у наступній редакції: 3.1 Загальний об'єм постачання природного газу у 2021 р. за Договором складає: 126490,86.м.куб. Загальна Вартість даного Договору складається із суми вартостей усіх обсягів Газу, поставленого протягом усіх Газових місяців та замовлення (бронювання) потужності протягом строку дії даного Договору та не може перевищувати 1071517,47 грн. (Один мільйон сімдесят одна тисяча п'ятсот сімнадцять гривень 47 копійок), у тому числі ПДВ 127992,06 грн. (Сто двадцять сім тисяч дев'ятсот дев'яносто дві гривні 06 копійок).
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
27.08.2021 11:01
Статус:
Опубліковано