• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 893 920.00 UAH
Номер: 2628c2948dd447938b2a298bb968e87c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-27-007062-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 893 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: РІЧНИЙ ПЛАН закупівель на 2021 рік 1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41622592. 4. Місцезнаходження замовника: 75144, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича, буд. 2А. 5. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ. 6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 7. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 09123000-7 «Природний газ». 8. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2274 «Оплата природного газу». 9. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 1 893 920,00 грн. (один мільйон вісімсот дев’яносто три тисячі дев’ятсот двадцять грн. 00 коп.). 10. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 11. Вид закупівлі: процедура закупівлі: «Відкриті торги» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень 12. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: листопад 2020 року. 13. Застосування рамкової угоди: не передбачено. 14. Примітки: затверджено рішенням тендерного комітету Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради №1063 від «27» листопада 2020 року. __________________________ *Річний план та/або зміни до нього сформовано у відповідності до вимог статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 27.11.2020 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума1 893 920.00 UAH