• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)

Місцезнаходження: Україна, 21029, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 96. Категорія: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частині 1 статті 2 Закону – юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не передбачено.Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА – 1 комплект. (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори; номенклатурні позиції предмету закупівлі: напівавтоматичний імуноферментний аналізатор, код за ДК 021:2015: 38434580-5 - Імунологічні аналізатори; інкубатор-шейкер, код за ДК 021:2015: 38436300-3 - Інкубатори-шейкери; пристрій для промивки мікропланшет, код за ДК 021:2015: 38436000-0 - Шейкери та приладдя до них; дозатор піпеточний змінного об'єму на дози від 5 до 50 мкл, код за ДК 021:2015: 38437000-7- Лабораторні піпетки та приладдя до них; дозатор піпеточний змінного об'єму на дози від 20 до 200 мкл , код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; дозатор механічний 8-канальний 30-300 мкл, код за ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них; ємкість стерильна для відбору біологічного матеріалу (пробірка полістерольна вакуумна), код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; накінечники полістерольні для автоматичних дозаторів піпеточних, код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА), код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM)IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА), код за ДК 021:2015: 38437000-7-Лабораторні піпетки та приладдя до них; код НК 024:2019: 56719 Аналізатор імуноферментний (ІФА) ІВД, напівавтоматичний; 15178 Лабораторний шейкер; 17489 Автоматичний промивний пристрій IVD для мікропланшетів; 35734 Дозатор рідини лабораторний, ручний; 35734 Дозатор рідини лабораторний, ручний; 46238 Стерильна пробірка; 16822 Наконечник піпетки; 50293 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 50288 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА))

Завершена

359 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 590.00 UAH
Номер: 3ff2843af7b94f9393b05b2d3e0cc8b0
Внутрішній номер закупівлі: 7382545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-25-002374-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
Контактна особа: Ящук Альона Василівна +380432466220 vincpmsd3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 359 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 590.00 UAH
Період уточнення: 25.11.2020 14:26 - 01.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2020 14:26 - 11.12.2020 00:00
Аукціон: 11.12.2020 11:33 - 11.12.2020 11:54
Період кваліфікації: 11.12.2020 11:54 - 15.12.2020 12:20
Період завантаження договору: 15.12.2020 12:20 - 04.01.2021 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.01.2021
Місце постачання 21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 96 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КСЕНЧИНА НАТАЛЯ СЕРГІЇВНА"

Оскарження: 15.12.2020 12:20 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 357 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 12:20
Документи 21
Скарги 0
Фізична особа підприємець Сас Анатолій Володимирович
Початкова пропозиція 358 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
358 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 092f92fa7971459eb97e31fc8470a4f5
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-25-002374-b-b1
Постачальник: ФОП "КСЕНЧИНА НАТАЛЯ СЕРГІЇВНА"
Номер договору: № 323
Сума договору: 357 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2020 00:00 - 30.06.2021 23:59
Дата підписання: 28.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір № 323
Звіт про виконання договору
p7s
sign.p7s