-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
357 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
092f92fa7971459eb97e31fc8470a4f5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-25-002374-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
-
Контактна особа:
Ящук Альона Василівна +380432466220 vincpmsd3@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КСЕНЧИНА НАТАЛЯ СЕРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3223608687
-
Контактна особа:
Наталя Ксенчина +380967540739 natalia_ksen@ukr.net
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 99
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 323
Дата підписання:
28.12.2020 00:00
Період дії договору:
28.12.2020 00:00 - 30.06.2021 23:59
Сума договору:
357 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
357 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.01.2021
Місце постачання
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 96
На карті