-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Оголошено тендер
359 000.00
UAH
Номер:
de95064cc37e40d8aa674177bf1e03ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-25-002154-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
359 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Примітки:
Місцезнаходження: Україна, 21029, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 96. Категорія: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частині 1 статті 2 Закону – юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори; номенклатурні позиції предмету закупівлі: напівавтоматичний імуноферментний аналізатор, код за ДК 021:2015: 38434580-5 - Імунологічні аналізатори; інкубатор-шейкер, код за ДК 021:2015: 38436300-3 - Інкубатори-шейкери; пристрій для промивки мікропланшет, код за ДК 021:2015: 38436000-0 - Шейкери та приладдя до них; дозатор піпеточний змінного об'єму на дози від 5 до 50 мкл, код за ДК 021:2015: 38437000-7- Лабораторні піпетки та приладдя до них; дозатор піпеточний змінного об'єму на дози від 20 до 200 мкл , код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; дозатор механічний 8-канальний 30-300 мкл, код за ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них; ємкість стерильна для відбору біологічного матеріалу (пробірка полістерольна вакуумна), код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; накінечники полістерольні для автоматичних дозаторів піпеточних, код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА), код за ДК 021:2015: 38437000-7 - Лабораторні піпетки та приладдя до них; коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM)IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА), код за ДК 021:2015: 38437000-7-Лабораторні піпетки та приладдя до них; код НК 024:2019: 56719 Аналізатор імуноферментний (ІФА) ІВД, напівавтоматичний; 15178 Лабораторний шейкер; 17489 Автоматичний промивний пристрій IVD для мікропланшетів; 35734 Дозатор рідини лабораторний, ручний; 35734 Дозатор рідини лабораторний, ручний; 46238 Стерильна пробірка; 16822 Наконечник піпетки; 50293 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 50288 - Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD, набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.11.2020 11:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА (код за ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.01.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти НСЗУ згідно наданих актів
Сума359 000.00 UAH