-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-11-24-003376-c
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції викладаються української мовою
Завершена
1 012 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 062.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 062.50 UAH
Номер:
1ac0daf5e13347a89b2823ef06548577
Внутрішній номер закупівлі:
7348237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-24-003376-c
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кобзар Анна Валентинівна +380554222368 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 012 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 062.50 UAH
Період уточнення:
24.11.2020 10:39 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2020 10:39 - 10.12.2020 00:00
Аукціон:
10.12.2020 12:20 - 10.12.2020 12:41
Період кваліфікації:
10.12.2020 12:41 - 15.12.2020 12:09
Період завантаження договору:
15.12.2020 12:09 - 04.01.2021 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем за фактично спожитий природний газ у строк, визначений у рахунку та акті приймання передачі поставленого товару, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання Споживачем рахунка/акту приймання-передачі, підписаного Сторонами, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за природний газ здійснюється протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
135000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Оскарження: 15.12.2020 12:09 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Люда 380980661462 l.haitova@jmsbinc.com http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Оскарження: 15.12.2020 12:09 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
729 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
729 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 12:09
Документи
83
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій +380442774777 acidlove@ex.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
784 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
784 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
207f119f22a54d83a9a8bc9ecab2cbf8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-24-003376-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Люда 380980661462 l.haitova@jmsbinc.com http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Номер договору:
70
Сума договору:
349 805.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 504.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
30.12.2020 00:00
Статус:
Розірваний