-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
1 012 500.00
UAH
Номер:
fca9057fe14c405fa84e2788a5b25ee9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-24-001226-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 012 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції викладаються української мовою
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
24.11.2020 10:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
135000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 012 500.00 UAH